Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Oturum Aç Hesap Oluştur

The Foundry Nuke 11.0v1 Win full (sinemakro.com)

2   emres   Programlar    362   0
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Administrator
*******
Kullanıcı Sayısı: 1
Mesajlar: 20
Konular: 20
Katılım: Mar 2019
Rep Puanı: 0
#1
[Resim: kokdgy.jpg]

The Foundry NUKE Studio 11.0v1 ücretsiz indirimden sonra  göze çarpan bazı özellikler aşağıdadır.
kamera projeksiyonları için geliştirilmiş olan bir programdır. Bu program sayesinde uygulayacağınız efektlerle karmaşık sahneler, 3D modeller, 2D çekimler, geometrik görseller vb. gerçekçi görünümde 3D’li simüle sahneleri elde edebileceksiniz. Çeşitli entegre ayarlarıyla özelleştirilen The Foundry Nuke Studio ile yapmış olduğunuz her işlem için en iyi sonuçları elde edebileceksiniz


Kompozisyon ve çok daha fazlası 
Nasıl çalışırsanız çalışın işi yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar. Gelişmiş düğüm tabanlı birleşimden, 3B izleme ve model oluşturmaya, uymaya ve incelemeye, Nuke serisi ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir.

Güç ve performans 
Modern üretim çalışmalarının gereksinimlerini karşılamak için inşa edilen Nuke ailesi, eşsiz güç ve performans seviyeleri sunar. Nuke'nin düğüm grafiği ve çözünürlükten bağımsız işlem Nuke ile başa çıkabileceğiniz iş kapsamının benzersiz olmasını sağlar.

İşbirliği, hız ve verimlilik 
Yan yana ya da dünya genelinde otururken, başkalarıyla kolayca iletişim kurun, paylaşın ve birlikte çalışın. Nuke'nin son teknoloji araç setleri, GPU hızlandırma ve akışkan iş akışlarıyla hızlı çalışın. Projenizi tamamlamak için ihtiyacınız olan her şey yerleşik ve hazır.

Boru hattınız için mükemmel uyum 
Açık ve özelleştirilebilir Nuke, büyük işletim sistemi desteği, düşük donanım gereksinimleri, OCIO ve Alembic gibi endüstri standartları desteği ile birlikte bir Python API ve Pyside dahil, boru hattınıza mükemmel şekilde uyar.

Dökümhane NUKE Studio 11.0v1 Teknik Kurulum Ayrıntıları
Yazılımın Adı: Foundry NUKE Studio 11.0v1
Kurulum Dosyası Adı: Dökümhane NUKE Studio 11.0v1.zip
Kurulum Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum
Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
Geliştiriciler: Anasayfa

Dökümhane İçin Sistem Gereksinimleri NUKE Studio 11.0v1
The Foundry NUKE Studio 11.0v1 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, mac'unuzun minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

The Foundry NUKE Studio 11.0v1 ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.


[Resim: 1480717154-indir.png]


Foruma Git:

1 Ziyaretçi