Rampage: Büyük Yıkım 2018

  0
  142
  arama reklamı

  Vizyon Tarihi:13 Nisan 2018
  Tür:Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera
  Yapım:2018 ABD
  Süre:107 DK

  Yönetmen: Brad Peyton
  Senaryo: Carlton Cuse, Ryan Engle, Ryan Condal
  Oyuncular:Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman

  Davis Okoye ( Dwayne Johnson) mesleğini bir asker olarak bıraktığından beri , işi çeşitli maymun türlerini incelemek olan bir primatolog olmak için harekete geçer.
  Bu çalışmada Davis, evcil hayvan gorilinden, özellikle George’un, Avrupalı Özel Kuvvetler’de yalnızca avcılardan geldiği sırada olduğu bir albinodan etkilenmiştir .

  Bu arada, Energyne şirketi tarafından sahip olunan bir uzay istasyonu, genetik deneyinin yıkılmasından sonra patlar ve hasar görür. Uzay gemisinden gelen birkaç enkaz Dünya’yı terk eder ve genetik patojenleri içeren üç kutu da dahil olmak üzere Florida’ya düşer. Böyle bir teneke kutu George’un evine gider. Kazanın teneffüs edilmesi, daha güçlü hale gelmesiyle başlar.

  George’un yanı sıra, bir kurt ve Amerikan timsahı da böyle bir patojenden etkilenir. Ve yaralamadan önce Davis, arkadaşını mümkün olan en kısa zamanda kurtarmak için panzehir bulmalıdır.

  Rampage’nin hikayesinde birçok tutarsızlık var. İlk olarak, timsah ve kurdun ortaya çıkışında değişmiş üç hayvanın genetik mutasyonu, büyümelerine ek olarak bedenlerine korkutucu görünmek için eklenmiştir. Öte yandan George’un dış görünüşü, evet, büyüdü ama gösterinin başlangıcındaki görüntüsü filmin sona ermesiyle aynıydı. Belki de yıldızlardan biridir ve korkutucu olacaksa kötü adam gibi görünür. Büyük binaları da yok edebilirler, ancak basit bir direk söz konusu olduğunda, onu yok edemezler. Bu yaratıkların ne kadar güçlü olduğunu bildiğinizden emin olun.

  Her zamanki gibi Johnson hiçbir şey değiştirmedi, oynadığı rol değişmedi. Bu sefer, görünüşte insanüstü yeteneklerin varlığını hakim oldu. Güçlü, zor ve hatta silahlı bir silahla bile büyük canavara karşı savaşabilir. Dışarı çıkmadan önce gördük, yeni bir şey yok.

  Ayrıca, kötü niyetle sonuçlanan tüm gösteri çatışmasının sebebi oldukları için kötülere de önem vermiyorsunuz. Naomie Harris’in karakteri, sadece Johnson’ın tek vuruşlu sevgilisi olmak için ihtiyaç duyulan sıkıcıydı. Neyse ki, Jeffrey Dean Morgan’ın karakterini , hikayenin güzel klişesinde eşsiz bir harmanlama ekledi .

  Leave your vote

  0 points
  Upvote Downvote

  Comments

  0 comments

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz